PF1262-4K3F1
MFR.Part #
PF1262-4K3F1
JLCPCB Part #
C3488349
Description
-55℃~+175℃ 20W 4.3kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-126 Through Hole Resistors ROHS