UAL10-50RF8
MFR.Part #
UAL10-50RF8
JLCPCB Part #
C6575703
Description
10W 50Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS