S5-68R1F8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
S5-68R1F8
JLCPCB Part #
C4203116
Package
SMD,20.8x7.5mm
Description
-55℃~+275℃ 4W 68.1Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ SMD,20.8x7.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS