PF2472-30KF1
MFR.Part #
PF2472-30KF1
JLCPCB Part #
C3570833
Description
-55℃~+155℃ 100W 30kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ TO-247-2 Through Hole Resistors ROHS