HVC1206H-10MJ8
Extended
Manufacturer
Riedon
MFR.Part #
HVC1206H-10MJ8
JLCPCB Part #
C4151878
Package
1206
Description
-55℃~+300℃ 10MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS