RPMH15-0.5
Extended
MFR.Part #
RPMH15-0.5
JLCPCB Part #
C5870062
Package
BLGA-25
Description
1 15V 16.5V~65V 500mA 85% BLGA-25 DC-DC Power Modules ROHS