RPMH12-0.5
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RPMH12-0.5
JLCPCB Part #
C7349201
Package
BLGA-25
Description
1 12V 13.5V~65V 500mA 82% BLGA-25 DC-DC Power Modules ROHS