RP15-1215SA
MFR.Part #
RP15-1215SA
JLCPCB Part #
C6196752
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 1.6kV 15V 15W 1A 87% 9V~18V DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS