STZ6.8TFHT146
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
STZ6.8TFHT146
JLCPCB Part #
C3737003
Package
TO-236-3(SOT-23-3)
Description
1 Pair Common Cathode 200mW 500nA@3.5V 6.47V~7.14V 6.8V 60Ω TO-236-3(SOT-23-3) Zener Diodes ROHS