KTR10EZPF15R0
MFR.Part #
KTR10EZPF15R0
JLCPCB Part #
C2094250
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15Ω 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS