STZ6.8TT146
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
STZ6.8TT146
JLCPCB Part #
C7089922
Package
TO-236-3(SOT-23-3)
Description
1 Pair Common Anode 200mW 40Ω 500nA@3.5V 6.8V TO-236-3(SOT-23-3) Zener Diodes ROHS