BZX84B22VLFHT116
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
BZX84B22VLFHT116
JLCPCB Part #
C5956932
Package
TO-236-3(SOT-23-3)
Description
100nA@15V 22V 250mW 55Ω TO-236-3(SOT-23-3) Zener Diodes ROHS