MCR25JZHF1102
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
MCR25JZHF1102
JLCPCB Part #
C6089984
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS