RB540VM-40FHTE-17
MFR.Part #
RB540VM-40FHTE-17
JLCPCB Part #
C6164705
Package
SC-90(SOD-323F)
Description
15uA@40V 200mA 40V 710mV@100mA SC-90(SOD-323F) Schottky Diodes ROHS