RB531VM-40FHTE-17
MFR.Part #
RB531VM-40FHTE-17
JLCPCB Part #
C6164704
Package
SC-90(SOD-323F)
Description
100mA 100uA@40V 40V 610mV@100mA SC-90(SOD-323F) Schottky Diodes ROHS