ESR18EZPF8204
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
ESR18EZPF8204
JLCPCB Part #
C20108825
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS