RB540VM-30FHTE-17
MFR.Part #
RB540VM-30FHTE-17
JLCPCB Part #
C6374186
Package
SC-90(SOD-323F)
Description
200mA 30V 450mV@10mA 500nA@10V SC-90(SOD-323F) Schottky Diodes ROHS