RB550VM-40FHTE-17
MFR.Part #
RB550VM-40FHTE-17
JLCPCB Part #
C5717227
Package
SC-90(SOD-323F)
Description
200mA 40V 40uA@40V 510mV@200mA SC-90(SOD-323F) Schottky Diodes ROHS