MCR18ERTF3161
MFR.Part #
MCR18ERTF3161
JLCPCB Part #
C19347168
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.16kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS