RB521VM-30FHTE-17
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RB521VM-30FHTE-17
JLCPCB Part #
C5717221
Package
SC-90(SOD-323F)
Description
200mA 30V 30uA@10V 470mV@200mA SC-90(SOD-323F) Schottky Diodes ROHS