RB511VM-30FHTE-17
MFR.Part #
RB511VM-30FHTE-17
JLCPCB Part #
C6960791
Package
SC-90(SOD-323F)
Description
1 Independent 100mA 30V 370mV@10mA 500mA 7uA@10V SC-90(SOD-323F) Schottky Diodes ROHS