RB541VM-30FHTE-17
MFR.Part #
RB541VM-30FHTE-17
JLCPCB Part #
C5842429
Package
SC-90(SOD-323F)
Description
1 Independent 1A、1A 200mA 30V 45uA@30V 640mV@200mA SC-90(SOD-323F) Schottky Diodes ROHS