RB520VM-30FHTE-17
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RB520VM-30FHTE-17
JLCPCB Part #
C3313346
Package
SOD-323FL
Description
1 Independent 1A 1uA@10V 200mA 30V 580mV@200mA SOD-323FL Schottky Diodes ROHS