RBR3L30BTE25
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RBR3L30BTE25
JLCPCB Part #
C5842597
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1 Independent 30V 3A 40A、40A 530mV@3A 80uA@30V DO-214AC(SMA) Schottky Diodes ROHS