3430A3F39RTE
MFR.Part #
3430A3F39RTE
JLCPCB Part #
C5892330
Description
-55℃~+155℃ 39Ω 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS