LTR100JZPF2400
MFR.Part #
LTR100JZPF2400
JLCPCB Part #
C6085063
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS