LTR100LJZPFSR027
MFR.Part #
LTR100LJZPFSR027
JLCPCB Part #
C4228567
Description
-65℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 27mΩ 4W Thick Film Resistor ±1% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS