TRR01MZPF4121
MFR.Part #
TRR01MZPF4121
JLCPCB Part #
C4085170
Description
-55℃~+155℃ 4.12kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS