LTR100LJZPFSR011
MFR.Part #
LTR100LJZPFSR011
JLCPCB Part #
C3980336
Description
-65℃~+155℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 11mΩ 4W Thick Film Resistor ±1% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS