LTR50UZPJ221
MFR.Part #
LTR50UZPJ221
JLCPCB Part #
C3960429
Description
-55℃~+155℃ 1W 220Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS