MCR03EZPFX6041
MFR.Part #
MCR03EZPFX6041
JLCPCB Part #
C308289
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 6.04kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS