LTR100LJZPFSR016
MFR.Part #
LTR100LJZPFSR016
JLCPCB Part #
C4133034
Description
-65℃~+155℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 16mΩ 4W Thick Film Resistor ±1% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS