LTR100JZPF2403
MFR.Part #
LTR100JZPF2403
JLCPCB Part #
C20108862
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS