MCR03EZPJ561
MFR.Part #
MCR03EZPJ561
JLCPCB Part #
C308335
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 560Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS