LTR100JZPF2703
MFR.Part #
LTR100JZPF2703
JLCPCB Part #
C20108863
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS