KTR18EZPF1803
MFR.Part #
KTR18EZPF1803
JLCPCB Part #
C510126
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 250mW 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS