MCR03EZPFX1374
MFR.Part #
MCR03EZPFX1374
JLCPCB Part #
C308195
Description
-55℃~+155℃ 1.37MΩ 100mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS