RB560VM-40FHTE-17
MFR.Part #
RB560VM-40FHTE-17
JLCPCB Part #
C2845137
Package
SOD-323FL
Description
1 Independent 2A 40V 40uA@40V 500mA 640mV@500mA SOD-323FL Schottky Diodes ROHS