ESR25JZPF6202
MFR.Part #
ESR25JZPF6202
JLCPCB Part #
C4228941
Description
-55℃~+155℃ 62kΩ 667mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS