KTR18EZPF3743
MFR.Part #
KTR18EZPF3743
JLCPCB Part #
C2077914
Description
-55℃~+155℃ 250mW 374kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS