HRG3216P-61R9-B-T5
MFR.Part #
HRG3216P-61R9-B-T5
JLCPCB Part #
C4133454
Description
-55℃~+155℃ 1W 61.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS