R5007FNX
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
R5007FNX
JLCPCB Part #
C5716510
Package
TO-220FM
Description
1 N-channel 1.3Ω@10V 15nC@10V 40W 450pF@25V 4V 500V 7A TO-220FM MOSFETs ROHS