KTR18EZPF3741
MFR.Part #
KTR18EZPF3741
JLCPCB Part #
C4250014
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.74kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS