KTR18EZPF3243
MFR.Part #
KTR18EZPF3243
JLCPCB Part #
C2109970
Description
-55℃~+155℃ 250mW 324kΩ 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS