KTR10EZPF8663
MFR.Part #
KTR10EZPF8663
JLCPCB Part #
C4109833
Description
-55℃~+155℃ 125mW 866kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS