KTR10EZPF8063
MFR.Part #
KTR10EZPF8063
JLCPCB Part #
C4109978
Description
-55℃~+155℃ 125mW 806kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS