LTR100JZPF1600
MFR.Part #
LTR100JZPF1600
JLCPCB Part #
C5665397
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS