KTR25JZPJ562
MFR.Part #
KTR25JZPJ562
JLCPCB Part #
C4268391
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS