MCR03EZPFX1212
MFR.Part #
MCR03EZPFX1212
JLCPCB Part #
C308187
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.1kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS