KTR10EZPF8662
MFR.Part #
KTR10EZPF8662
JLCPCB Part #
C2090932
Description
-55℃~+155℃ 125mW 400V 86.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS